Гібридний HDVR відеореєстратор PiPO PP-XVR1104
Фото 3 |
PiPO PP-XVR1104 |
|
Підтримка 16 IP камер доступна лише з 2 МП камерами, 5 МП підтримує 8 штук. Виявлення облич доступне тільки при роботі з AHD камерами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PiPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PiPO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PiPO PP-XVR1104
Усі ціни 7 →4х канальный мультиформатный PiPo видеорегистратор PP-XVR1104 5MP-N | 1 679 грн. |
PiPO PP-XVR1104 5MP-N 23098 | 1 949 грн. |
PiPo PP-XVR1104 | 2 240 грн. |
4х канальний мультиформатний PiPo відеореєстратор PP-XVR1104 5MP-N | 1 832 грн. |
Мережевий відеореєстратор PiPo PP-XVR1104 | 2 240 грн. |
Реєстратори для відеоспостереження PiPo PP-XVR1104 | 2 058 грн. |
4х канальний мультиформатний PiPo відеореєстратор PP-XVR1104 5MP-N | 2 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →