Хаб (централь сигнализации) Ajax Hub Plus
Відео 10Фото 4 |
Ajax Hub Plus |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Купити Ajax Hub Plus
Усі ціни 65 →Интеллектуальная централь Ajax Hub Plus black с поддержкой 2 SIM-карт и Wi | 8 039 грн. |
Ajax Hub Plus – Інтелектуальна централь – чорна 005547 | 9 459 грн. |
Централь охранная Ajax Hub Plus White | 9 459 грн. |
Ajax Hub Plus Інтелектуальна централь, хаб 000010642 | 9 459 грн. |
Централь охоронна Ajax Hub Plus White | 9 459 грн. |
Ajax Hub Plus — серце системи безпеки нової ери. Командний пункт управління контролює роботу всіх охоронних датчиків і відправляє сигнал тривоги при виникненні позаштатних ситуацій.
Тріо каналів зв'язку
До роботи хаб готовий прямо з коробки. Його досить підключити до інтернету, завантажити на смартфон офіційне додаток і зареєструвати в ньому центральну панель з QR-кодом. До Всесвітньої павутини модель з приставкою Plus підключається трьома способами: за допомогою Ethernet-кабелю, по мережі Wi-Fi 2.4 ГГц або ж через мобільний інтернет силами однієї з двох SIM-карт (резервна зв'язок). Краще використовувати підключення «по повітрю» — за рахунок відсутності перешкод від дроту Ethernet зростає дальність зв'язку з охоронними сенсорами по протоколу Jeweller (на відкритій місцевості вона досягає 2000 м).
Охоронна система
Нове покоління центрального хаба дозволяє прив'язувати більше груп (до 25), користувачів (до 99) і пристроїв (до 150). Датчики до нього підключаються буквально в один клік. Також в моделі передбачені режими повної або часткової постановки на охорону. Більше того, до вузлового елементу охоронної системи можливо підключити будь-яку IP-камеру, яка вміє віддавати RTSP-потік. Все це разом говорить на користь повноцінної експлуатації комплексу в якості охоронного.
Резервне живлення
Від оригінального Ajax Hub моделі з приставкою Plus дістався вбудований блок живлення, завдяки чому її можна підключити до мережі безпосередньо (в обхід розеток. На випадок перебоїв з електропостачанням в активах хаба є резервна батарея на 16 годин автономної роботи. Про всіх позаштатних ситуаціях, чи вони пов'язані з пропажею електроенергії або, наприклад, розкриттям корпусу пристрою, хаб тут же інформує прив'язаних користувачів і відправляє сигнал тривоги на пульт охорони.
На тверду «п'ятірку»
Як будувати систему безпеки і що включати до її складу, залежить від уподобань користувачів і специфіки охоронюваного периметра. Але без Ajax Hub Plus в цій справі не обійтися — хаб виступає в ролі головнокомандувача і справляється зі зваленими зобов'язаннями з управління всіма датчиками на тверду «п'ятірку».