Літня шина Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W BMW/Mini
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W BMW/Mini
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W FR * | 4 970 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W FR * | 4 868 грн. |
Летние шины Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 ZR17 97W * 1001891826 | 6 090 грн. |
Pirelli CINTURATO P7 P7C2 225/55 R17 97W * (8077568793) | 14 460 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W BMW/Mini
Ціни на Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W | від 5 862 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W BMW/Mini | від 4 868 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97W Run Flat | від 6 895 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97Y | від 4 904 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | від 4 913 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/55 R17 101Y | від 7 392 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →