Літня шина Pirelli Powergy 235/45 R17 97Y
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Powergy 235/45 R17 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Powergy 235/45 R17 97Y
Усі ціни 18 →Pirelli Powergy 235/45 R17 97Y XL | 3 590 грн. |
Pirelli Powergy 235/45 R17 97Y XL | 3 604 грн. |
Летние шины Pirelli Powergy 235/45 ZR17 97Y XL 1002139457 | 3 694 грн. |
Pirelli Powergy (235/45R17 97Y) | 3 600 грн. |
Pirelli Powergy 235/45 R17 97Y | 3 638 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →