Комутатор PLANET GSW-2620HP
Відео 1Фото 10 |
PLANET GSW-2620HP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLANET 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLANET.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLANET GSW-2620HP
Усі ціни 12 →Гигабитный коммутатор Planet GSW-2620HP | 13 999 грн. |
Planet GSW-2620HP — Комутатор некерований Gigabit Ethernet PoE | 12 482 грн. |
Гигабитный коммутатор 2 уровня Planet GSW-2620HP (24-Port 10/100/1000Mbps | 11 455 грн. |
Planet Гигабитный коммутатор 2 уровня GSW-2620HP(24-Port 10/100/1000Mbps 8 | 13 999 грн. |
Planet GSW-2620HP | 11 591 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →