Змішувач Platinum Germece 8302 SK
Platinum Germece 8302 SK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Germece 8302 SK
Змішувач для кухні одноважільний PLATINUM Germece 8302 sk сатин нержавіюча | 1 399 грн. |
Змішувач кухонний Platinum Germece 8302 sk хром 160220241749 | 1 399 грн. |
Змішувач Germece 8302 sk SP000013133 | 1 399 грн. |
Змішувач Germece 8302 sk оригінального дизайну | 1 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →