Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Platinum

Змішувач Platinum A236

Фото - Змішувач Platinum A236
Фото 5
Platinum A236
Колір
Призначеннядля умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
ФормаГ-подібний
Висувний (знімний)
Висота струменя175 мм
Характеристики
Функції та можливостідисплей
Запірний клапанкерамічний
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Підведення водишланги
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусуграфіт
Висота змішувача225 мм
Країна походження брендуКитай
Гарантія виробника1 рік
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Маркування виробника
A236

PLS-A41416

С індикатором температура води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.

Купити Platinum A236

Усі ціни 12 →

Змішувач для кухні із висувною лійкою PLATINUM A236 графіт латунь PLS-A41416

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 383 грн.

Смеситель для кухни Platinum с выдвижным изливом и индикатором A236 черный SP000041416

Приобретите смеситель для умывальника с индикатором A236 Platinum, чтобы придать вашей ванной комнате изысканный стиль и функ... щециональность. Этот умывальник изготовлен из высококачественного металла и пластика черного цвета, что придает ему элегантный вид, который будет подходить к любому интерьеру. С высотой смесителя 225 мм и длиной излива 130 мм, этот умывальник идеально подходит для
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для кухні Platinum с висувним виливом та індикатором A236 чорний

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 858 грн.

Змішувач для рукомийника з індикатором A236 Platinum

Маркетплейс: Rozetka.ua  BuildEasy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для рукомийника з індикатором A236 Platinum

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sanavero З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 602 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Platinum A236