Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Диктофони й рекордери   /   Plaud

Диктофон Plaud Note Pro

Фото - Диктофон Plaud Note Pro
Відео 6Фото 12
Plaud Note Pro
Основне
Типдиктофон
Вбудована пам'ять64 Гб
Запис
Тип мікрофонастерео
Мікрофонвбудований / 4 MEMS + 1 VPU /
Формат записуWAV
Макс. якість запису (WAV)1536 Кбіт/с
Максимальний час запису50 год
Функції та можливостізміна чутливості мікрофону
зміна якості запису
голосова активація запису
мітки запису
Додатково
Додаткові можливостіпідключення до комп'ютера
керування зі смартфона / Bluetooth, Wi-Fi /
Інше
РК дисплей / AMOLED 0.95" /
Джерело живленняакумулятор Li-Ion / 500 mAh /
Габарити (ВхШхТ)86x54x3 мм
Вага30 г
Офіційний сайтplaud.ai
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
AMOLED екран, повна інтеграція з ШІ: переведення голосу в текст з можливістю на ходу змінювати мови, запис та розшифровка телефонних розмов. Компактні розміри, мала вага, п'ять мікрофонів з шумопоглинанням, вбудована пам'ять 64 ГБ.
Розширений функціонал доступний лише за платною передплатою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Plaud Note Pro

Усі ціни 46 →

Диктофон Plaud AI Note Pro Silver (PN0300-SI) PN0300-SI

Plaud Note Pro — Ваш персональний бізнес-асистент зі штучним інтелектом Відкрийте нову еру продуктивності з Plaud Note Pro —... щефлагманським диктофоном, що поєднує елітарний дизайн, студійну якість запису та потужність передових AI-технологій. Це ідеальне рішення для керівників, юристів, лікарів, журналістів та всіх, хто цінує кожне слово. Досконалість форми Пристрій вражає своїми габаритами:
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
11 899 грн.

Цифровий диктофон PLAUD Note Pro AI (Silver) (PN0300-SI) PN0300-SI

Нова ера інтелектуального запису у вашій кишеніУ сучасному динамічному світі, де інформація ллється безперервним потоком, зда... щетність зафіксувати кожне слово та швидко перетворити його на корисні дані стає справжньою суперсилою. Традиційні методи нотування відходять у минуле, поступаючись місцем інноваціям, що поєднують у собі бездоганну якість звуку та потужність штучного
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
11 849 грн.

Диктофон Plaud Note Pro Black (PN0300-BL)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись

Диктофон Plaud Note Pro Срібний PN0300-SI

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Диктофон Plaud Note Pro Black UA (PN0300-BL)

Преміальний помічник Диктофон Plaud Note Pro розроблений як розвинене рішення для тих, хто хоче фіксувати інформацію максима... щельно ефективно. Він поєднує голос, текст, зображення та ключові моменти, пе...
Техно ЇжакЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 799 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Plaud Note Pro

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди