Кухарський набір Polaris Accent-5SN
Фото 7 |
Polaris Accent-5SN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Accent-5SN
Усі ціни 18 →Набір кухонних аксесуарів POLARIS Accent-5SN 015298 | 829 грн. |
Набір кухонних аксесуарів Polaris Accent-5SN, 5 предметів, чорний (0000001 | 979 грн. |
Кухонний набір Polaris Accent-5SN 5 пр. (015298) | 931 грн. |
Кухонный набор Polaris Accent-5SN 5 пр. (015298) | 931 грн. |
Кухонный набор Polaris Accent 5 предметов (Accent-5SN) Accent-5SN | 1 006 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →