Принтер Polaroid Hi-Print
Відео 19Фото 9 |
Polaroid Hi-Print
Акумулятор 640 мАгод.
Додаток Polaroid Hi·Print (iOS, Android). Micro-USB тільки для зарядки принтера.
Всі характеристики
Характеристики Hi-Print
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaroid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaroid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaroid Hi-Print
Усі ціни 8 →Мобільний принтер Polaroid Hi-print SB5896 | 5 206 грн. |
Фотопринтер Polaroid Hi-Print 2x3 Pocket Photo Printer (9046) | 5 249 грн. |
Фотопапір Polaroid Hi Print 006355 | 1 199 грн. |
Фотопринтер Polaroid Hi-Print 2x3 Pocket Photo Printer (9046) | 5 249 грн. |
Мобильный принтер Polaroid Hi-print SB5896 | 3 635 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →