Дитяче велокрісло Polisport Joy FF
Фото 5 |
Polisport Joy FF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polisport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polisport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polisport Joy FF
Усі ціни 6 →Дитяче крісло заднє POLISPORT Joy FF 29" на підсідельну трубу, 9-22 кг, не | 2 560 грн. |
Дитяче велокрісло Polisport JOY FF 29 cream-dark grey (8406500005) | 2 232 грн. |
Дитяче велокрісло Polisport JOY FF 29 fluo/dark grey (8406500013) | 2 138 грн. |
Дитяче велокрісло Polisport JOY FF 29 dark grey-dark grey (8406500008) | 2 232 грн. |
Крісло Polisport Joy FF Brown/Dark Grey (8406500012) | 2 013 грн. |
Дитяче велокрісло Polisport JOY FF 29 denim-yellow (8406500007) | 2 232 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →