Відеокарта PowerColor Radeon RX 6400 ITX (AXRX 6400 4GBD6-DH)
Відео 1Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 6400 ITX |
|
Проста, компактна та недорога низькопрофільна відеокарта зразка 2022 року. Пристрій цього типу може бути хорошим вибором для оснащення простих робочих або мультимедійних комп'ютерів, зокрема моделей з центральними процесорами без виділеного графічного ядра. Апаратною основою відеокарти послужив 6-нм графічний процесор Navi 24, який має 768 потокових процесорів. Може працювати на трьох тактових частотах 1923 МГц (базова), 2039 МГц (ігрова) та 2321 МГц (boost).
Підтримку процесора забезпечують 4 ГБ пам'яті типу GDDR6, що працюють на шині 64 біт. Згідно заяв виробника, карта PowerColor Radeon RX 6400 ITX цілком може використовуватися для запуску сучасних ігор у роздільній здатності 1080p, але налаштування графіки при цьому доведеться знизити до середніх. Система охолодження товщиною два слоти має радіатор, який обдувається одним 90-мм вентилятором з надійним подвійним кульковим підшипником. Важливий момент - пристрій не потребує додаткового живлення, досить просто підключення до інтерфейсу PCI-E v4.0 материнської плати. Що, втім, і не дивно, враховуючи, що споживає карта всього 55 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Купити PowerColor Radeon RX 6400 ITX
Усі ціни 24 →PowerColor Radeon RX 6400 ITX 4096MB (AXRX 6400 4GBD6-DH) AXRX 6400 4GBD6- | 6 999 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 6400 4GB GDDR6 ITX PowerColor (AXRX 6400 4GBD6-DH | 6 440 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 6400 ITX 4GB (AXRX 6400 4GBD6-DH) Radeon R | 6 394 грн. |
Видеокарта PowerColor AMD Radeon RX 6400 ITX 4GB GDDR6 PowerColor (AXRX 64 | 6 514 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 6400 4GB GDDR6 ITX PowerColor (AXRX 6400 4GBD6-DH | 6 180 грн. |