Відеокарта PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter (RX 7700 XT 12G-F/OC)
Відео 1Фото 7 |
PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter
Усі ціни 25 →Відеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Fighter PowerColor (RX 7700 XT | 19 049 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 7700 XT 12GB Fighter (RX 7700 XT 12G-F/OC) | 19 984 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Fighter PowerColor (RX 7700 XT | 19 777 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Fighter PowerColor (RX 7700 XT | 18 399 грн. |
PowerColor Radeon RX 7700 XT 12GB Fighter (RX 7700 XT 12G-F/OC) RX 7700 XT | 19 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →