Тример Powermat PM-KE-2500S
Відео 1Фото 12
Powermat PM-KE-2500S
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:2500 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Тип штанги:пряма
Вага:6.7 кг
Всі характеристики
Характеристики PM-KE-2500S
Основне
Типтример
Тип двигунаелектричний (мережа)
Косіння
Ширина захоплення38 см
Різальна системароторна
Конструкція тримера
Розташування двигунаверхнє
Тип штангипряма
Тип рукояткивелосипедна
Додатковорозбірна штанга
плечовий ремінь
Комплектація
Насадкикотушка з волосінню
Двигун
Потужність двигуна2500 Вт
Інше
Матеріал декипластик
Вага6.7 кг
Офіційний сайтsklep.powermat.pl
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powermat 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powermat.
Купити Powermat PM-KE-2500S
Тример електричний Powermat PM-KE-2500S 5902565276195
- Живлення 230 В / 50 Гц - Потужність двигуна 2500 Вт - Максимальна швидкість 7500 об/хв - Ширина різання 380 мм - Розбірний вал Так - Клас захисту II - Вага нетто 6.7 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Тример електричний Powermat PM-KE-2500S 2500 Вт