Турнік PowerPlay 4129
Фото 7 |
PowerPlay 4129 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerPlay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerPlay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerPlay 4129
Турник PowerPlay 4129 Pull Up Pro Black дверной многофункциональный (PP412 | 770 грн. |
Турнік PowerPlay 4129 Pull Up Pro Black дверний багатофункціональний (PP41 | 770 грн. |
PowerPlay Турнік PowerPlay 4129 Pull Up Pro Black дверний багатофункціонал | 770 грн. |
Турнік дверний багатофункціональний PowerPlay 4129 PULL UP PRO (PP4129) | 807 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →