Вантажна шина Powertrac Trac Pro 13 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Trac Pro 13 R22.5 154L 13 R22.5 " 154 L 13 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Trac Pro 13 R22.5 154L
Powertrac Trac Pro (универсальная) 13 R22.5 154/151L PR18 | 9 436 грн. |
Powertrac Trac Pro (универсальная) 13 R22.5 154/151L 18PR | 9 651 грн. |
Powertrac Trac Pro (универсальная) 13 R22.5 154/151L PR18 | 9 540 грн. |
Модификації Powertrac Trac Pro 13 R22.5 154L
Ціни на Powertrac Trac Pro 13 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Powertrac Trac Pro 13 R22.5 154L | від 9 436 грн. | 3 пропозиції | ||
Powertrac Trac Pro 13 R22.5 156L | від 8 845 грн. | 2 пропозиції |