Намет Presto Monsun 3
Відео 1Фото 4 |
Presto Monsun 3
3 -місний
3.4 кг
4 -місний 4.1 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.4 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Presto Monsun 3
Намет Presto Acamper Monsun 3 Pro Blue | 2 860 грн. |
Палатка Presto Acamper Monsun 3 Pro Green | 2 860 грн. |
Палатка Presto Acamper Monsun 3 Pro Grey | 2 860 грн. |
Купував 2 роки тому через олх. Перевірена неодноразовими виїздами на Дністер з сім'єю де є маленькі діти. Все тримається. Простора, двошарова. Ми задоволені покупкою. Недоліків у ній я не побачив! Сергей Орловский: користуюся Presto Monsun 4 місяць і більше |
Відмінний намет. Виробництво Польща. Купив і наступного дня випробував на річці при шквальному вітрі та зливою.
Простора. Легко збирається та розбирається. Витримує півгодинний злив і вітер. Є маскитна сітка на двері та вентиляційне вікно. Зручні блискавки застібки. Дуже дорого. Є сайти де дешевше. Тонка слабенька тамбурна дуга. При шквальному вітрі гнеться до землі. Немає гачка для ліхтаря. Одна кишеня для документ. користуюся Presto Monsun 4 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Presto Monsun 3
Ціни на Presto Monsun 3 |
---|---|---|---|---|
Presto Monsun 3 | від 2 860 грн. | 3 пропозиції | ||
Presto Monsun 4 | від 3 190 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →