Намет Totem Tepee 3 V2
Фото 23 |
Totem Tepee 3 V2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.62 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Totem Tepee 3 V2
Усі ціни 19 →Намет Totem Tepee 3 (V2) | 2 460 грн. |
Намет Totem Tepee 3 v2 (TTT-026) | 2 778 грн. |
Трехместная палатка Totem Tepee 3 (v2) (UTTT-026) 151084 | 2 778 грн. |
Намет Totem Tepee 3 V2 (TTT-026) | 2 778 грн. |
Намет Totem Tepee 3 (V2), TTT-026 | 2 780 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →