Велосипед Pride Rocx Dirt Tour 2020 frame XL (SKD-99-40)
Фото 4 |
Pride Rocx Dirt Tour 2020 frame XL рама Lрама XL |
|
У порівнянні з моделлю 2019 року, ця версія має в комплекті осі.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Rocx Dirt Tour 2020 frame XL
Велосипед 29" Pride ROCX DIRT Tour рама - XL зелений 2022 SKD-99-40 | 42 560 грн. |
Велосипед 28" Pride ROCX DIRT Tour (2022) XL (185-195 см) SKD-99-40 | 42 560 грн. |
Велосипед 29" Pride ROCX DIRT Tour зелений, 2022 SKD-99-40 | 42 560 грн. |
Pride Велосипед Pride Rock Dirt Tour 28" 2022 размер XL Зеленый SKD-99-40 | 42 560 грн. |
Велосипед 29 Pride ROCX Dirt Tour 2022 22 зеленый SKD-99-40 | 53 200 грн. |
Модификації Pride Rocx Dirt Tour 2020 frame XL
Ціни на Pride Rocx Dirt Tour 2020 frame XL |
---|---|---|---|---|
Pride Rocx Dirt Tour 2020 frame L | від 42 560 грн. | 5 пропозицій | ||
Pride Rocx Dirt Tour 2020 frame XL | від 42 560 грн. | 5 пропозицій |