Велосипед Pride Stella 7.3 2022 frame S (SKD-86-41)
Відео 7Фото 2 |
Pride Stella 7.3 2022 frame S рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Stella 7.3 2022 frame S
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама - S 2024 рожевий SKD-86-41 | 18 848 грн. |
Велосипед 27.5" Pride Stella 7.3 (2022) розовый S (150-165 см) SKD-86-41 | 14 400 грн. |
Pride Велосипед Pride STELLA 7.3 27,5" рама S (2022) Розовый SKD-86-41 | 14 400 грн. |
Велосипед 27,5 Pride Stella 7.3 2023 16 розовый SKD-86-41 | 16 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pride Stella 7.3 2022 frame S
Ціни на Pride Stella 7.3 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
Pride Stella 7.3 2022 frame M | від 14 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Pride Stella 7.3 2022 frame S | від 14 400 грн. | 4 пропозиції |