Велосипед Pride Revenge 9.1 2024 frame L (SKD-41-68)
Фото 3 |
Pride Revenge 9.1 2024 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Revenge 9.1 2024 frame L
Велосипед 29" Pride REVENGE 9.1 рама - L 2024 сіро-чорний SKD-41-68 | 33 800 грн. |
Велосипед 29" Pride Revenge 9.1 (2024) серо-черный L (180-190 см) SKD-41-6 | 33 800 грн. |
Pride Велосипед 29" Pride REVENGE 9.1 размер рамы L 2024 серо-черный SKD-4 | 33 800 грн. |
Модификації Pride Revenge 9.1 2024 frame L
Ціни на Pride Revenge 9.1 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Pride Revenge 9.1 2024 frame L | від 33 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Pride Revenge 9.1 2024 frame M | від 33 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Pride Revenge 9.1 2024 frame XL | від 33 800 грн. | 3 пропозиції |