Велошина Maxxis Grifter 29x2.0
Відео 4Фото 2 |
Maxxis Grifter 29x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Grifter 29x2.0
Покришка Maxxis Grifter (29X2.00 TPI-60 Wire) ETB96648000 | 840 грн. |
Покрышка 29x2.00 (50-622) Maxxis GRIFTER 60tpi ETB96648000 | 840 грн. |
Покришка Maxxis Grifter (29X2.00 TPI-60 Wire) ETB96648000 | 840 грн. |
Велопокришка Maxxis Grifter 29X2.0 | 754 грн. |
Покришка Maxxis GRIFTER 29х2.0 | 840 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →