Кавомолка Prime Technics PCG 3050 BE
Prime Technics PCG 3050 BE білий коричневий |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PCG 3050 BE
Усі ціни 18 →Кавомолка електрична Prime Technics Pcg 3050 BE | 1 032 грн. |
Prime Technics PCG 3050 BE | 691 грн. |
Кофемолка Prime Technics PCG 3050 BЕ | 914 грн. |
Кофемолка PRIME Technics PCG 3050 BE | 858 грн. |
Кавомолка PRIME Technics PCG 3050 BE | 732 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Prime Technics PCG 3050 BE
Ціни на Prime Technics PCG 3050 BE |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PCG 3050 BE | від 691 грн. | 18 пропозицій | ||
Prime Technics PCG 3050 BR | від 699 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →