Подрібнювач Prime Technics PFG 420 GW білий
Prime Technics PFG 420 GW 2022 рік |
|
Недорогий подрібнювач (чопер) компанії Prime Technics допоможе подрібнити м'ясо, овочі, фрукти, зелень, горіхи, інші продукти і навіть лід. Модель оснащена надійним АС-мотором змінного струму потужністю 400 Вт, який забезпечує стабільну і довговічну роботу приладу. Всього доступно два швидкісних режиму для подрібнення продуктів різної щільності і жорсткості. Prime Technics PFG 420 GW дозволяє працювати з великою кількістю інгредієнтів, так як чаша у нього досить містка — її об'єм становить цілих 2 літри. А щоб змішування і подрібнення було рівномірним, ніж має гострі леза, розташовані на різній висоті. ДО РЕЧІ, чаша виконана з міцного скла, яке не змінює колір при взаємодії з овочами і фруктами, а корпус — традиційно з пластика. Живиться пристрій від мережі за допомогою шнура довжиною 1 метр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Купити Prime Technics PFG 420 GW білий
Усі ціни 7 →PRIME Technics PFG 420 GW | 890 грн. |
Подрібнювач PRIME Technics PFG 420 GW | 978 грн. |
Подрібнювач Prime Technics PFG 420 GW | 849 грн. |
Подрібнювач Prime Technics PFG 420 GW | 913 грн. |
Подрібнювач Prime Technics PFG 420 GW | 1 056 грн. |
Подрібнювач PRIME Technics PFG 420 GW | 1 125 грн. |
Подрібнювач Prime Technics PFG 420 GW | 1 096 грн. |