Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Холодильники   /   Prime Technics

Холодильник Prime Technics RFS 1837 MX нержавіюча сталь

Фото - Холодильник Prime Technics RFS 1837 MX нержавіюча сталь
Prime Technics RFS 1837 MX нержавіюча сталь
Колір
Загальний об'єм262 л
Кількість камер2
Контурів охолодження1
Компресорів1
Функції та можливості
Функціїперевішування дверей
захист від перепадів напруги
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери191 л
Полиць4 шт
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеразнизу
Об'єм морозильної камери71 л
Відділень морозильної камери3 шт
Час збереження холоду12 год
Потужність заморожування3.2 кг/добу
Загальні характеристики
Управлінняповоротні перемикачі
Клас енергоспоживання (new)F
Споживання енергії в рік263 кВт*год
Кліматичний класN, ST (+16...+38 °С)
Рівень шуму40 дБ
Габарити (ВхШхГ)180х55х56 см
Вага49 кг
Країна виробництваКитай
Офіційний сайтprime-technics.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Prime Technics RFS 1837 MX нержавіюча сталь

Усі ціни 9 →

Холодильник з морозильною камерою Prime Technics Rfs 1837 M

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
12 614 грн.

Холодильник PRIME Technics RFS 1837 MX (RFS1837MX) RFS1837MX

+ 379 балів ITbox, Установка - окремостоячий (соло), Тип - двокамерні, Загальний об'єм - 262 л, Клас енергоспоживання - F, Ти... щеп компресора - звичайний, Корисний об'єм холодильної камери - 191 л, Корисний об'єм морозильної камери - 71 л, Висота - 180 см, Ширина - 55 см, Глибина - 56 см
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
13 549 грн.

Холодильник з морозильною камерою Prime Technics RFS 1837 MX

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
12 096 грн.

Холодильник PRIME Technics RFS 1837 MX

- Тип: Холодильник з морозильною камерою - Основні характеристики: Холодильник з морозильною камерою -... щеСпосіб встановлення: окрема - Ширина, см: 55 - Висота, см: 180 - Глибина, см: 56 - Кількість дверей: 2 - Конструкція: нижнє розташування морозильної камери - Керування: механічне - Клас енергоспоживання (нове маркування): F - Енергоспоживання на
Eldom.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
13 484 грн.

Холодильник PRIME TECHNICS RFS 1837 MX

Виробник - PRIME TECHNICS;Тип холодильника - без системи NoFrost, з нижньою морозильною камерою;Висота - 180;Загальний об'єм... ще- 262;Загальний об'єм - 201-300 л;Клас енергоспоживання - A+ (F новий стандарт);Тип компресора - звичайний ;Колір - нержавіюча сталь;Особливості - перенавішувані двері;Охолодження холодильної камери - автоматичне;Охолодження морозильної камери - статичне;Можливість
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
13 649 грн.
ще 4 пропозиції