Холодильник Liberton LRD 180-269SH сріблястий
Liberton LRD 180-269SH сріблястий 2022 рік білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LRD 180-269SH сріблястий
Холодильник Liberton lrd 180-269sh, Grey, двухкамерный, общий объем 269l, | 13 029 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-269SH | 13 728 грн. |
Liberton LRD 180-269SH 116406 | 11 752 грн. |
Холодильник LIBERTON LRD 180-269SH | 12 499 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-269SH, Grey, двокамерний, загальний об'єм 269 | 12 204 грн. |
Модификації Liberton LRD 180-269SH
Ціни на Liberton LRD 180-269SH |
---|---|---|---|---|
Liberton LRD 180-269H білий | від 11 804 грн. | 9 пропозицій | ||
Liberton LRD 180-269SH сріблястий | від 11 752 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →