Відеореєстратор
Prime-X 109C
Фото 5 |
Prime-X 109C |
|
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X 109C
Усі ціни 18 →Видеорегистратор-зеркало Prime-X 109C | 7 550 грн. |
Дзеркало-накладка із вбудованим Full HD відеореєстратором Prime-X 109C | 6 950 грн. |
Зеркало с видеорегистратором Prime-X 109c | 6 021 грн. |
Prime-X 109C | 6 087 грн. |
Відеореєстратор Full HD Prime-X 109C | 7 550 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →