Пальник Primus Gravity EF
Відео 1Фото 4 |
Primus Gravity EF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primus Gravity EF
Усі ціни 6 →Пальник Gravity EF III (23071) 328196 | 3 400 грн. |
Горелка Primus Gravity EF III 23071 | 3 400 грн. |
Газовий пальник Primus Gravity EF III (328196) | 3 400 грн. |
Пальник Primus Gravity EF III | 3 400 грн. |
Пальник Primus Gravity EF III (1046-328196) | 3 400 грн. |
Пальник PRIMUS Gravity EF III | 3 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →