Пальник Primus Mimer DUO Stove (224344)
Відео 2Фото 2 |
Primus Mimer DUO Stove |
|
Пальник оснащений перехідником для цангових балонів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primus Mimer DUO Stove
Пальник Mimer DUO (32443) 224344 | 1 460 грн. |
Горелка Primus Mimer DUO 32443 | 1 460 грн. |
Пальник Primus Mimer DUO | 1 460 грн. |
Пальник Primus Mimer DUO (1046-224344) | 1 460 грн. |
Пальник PRIMUS Mimer DUO | 1 460 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →