Лічильник банкнот Pro Intellect NC 3500
Pro Intellect NC 3500 |
|
Слот SD (для оновлення прошивки).
Можливість підключення виносного дисплея.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Intellect 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Intellect.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Intellect NC 3500
Счетчик банкнот PRO Intellect NC-3500 (уточняйте размер скидки) | 28 992 грн. |
Счетчик банкнот Pro Intellect Pro Nc 3500 (00758) | 35 396 грн. |
Лічильник банкнот Pro Intellect Pro Nc 3500 (00758) | 35 573 грн. |
Модельні відмінності:
- NC 3300 - перевірка російських рублів
- NC 3500 - мультивалютний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →