Фонокоректор Pro-Ject Phono Box DS3 B
Відео 6Фото 8 |
Pro-Ject Phono Box DS3 B |
|
Кнопка активації фільтра Subsonic на передній панелі.
Магнітні дерев'яні бічні панелі продаються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Phono Box DS3 B
Усі ціни 7 →Фонокоректор Pro-Ject Phono Box DS3 B Black 9120097829351 | 27 950 грн. |
Pro-Ject Phono Box DS3 B Black офіційна гарантія | 26 749 грн. |
Підсилювач звуку Pro-Ject Phono Box DS3 B (Czarny) | 32 267 грн. |
Pro-Ject Phono Box DS3 B Black | 27 300 грн. |
Фонокоректор Pro-Ject Phono Box DS3 Black | 27 950 грн. |
Pro-Ject Phono Box DS3 B Black | 27 950 грн. |
Підсилювач звуку Pro-Ject Phono Box DS3 B (Srebrny) | 32 267 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →