Фонокоректор Pro-Ject Phono Box S2
Відео 9Фото 3 |
Pro-Ject Phono Box S2 |
|
Кнопка активації фільтра Subsonic на задній панелі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Phono Box S2
Pro-Ject Phono Box S2 Black офіційна гарантія | 8 849 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Phono Box S2 - Przedwzmacniacz Gramofonowy Mm/Mc | 7 872 грн. |
Pro-Ject Phono Box S2 Silver | 8 988 грн. |
Pro-Ject Phono Box S2 Silver офіційна гарантія | 8 849 грн. |
Pro-Ject Phono Box S2 Black | 8 988 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →