Програвач вінілу Pro-Ject Xtension 9
Pro-Ject Xtension 9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Xtension 9
Усі ціни 34 →Програвач вінілу Pro-Ject X-Tension 9 S-Shape czarny | 133 291 грн. |
Pro-Ject X-Tension 9 S-Shape czarny | 133 291 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject X-Tension 9 Orzech | 154 611 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject X-Tension 9 Biały | 154 611 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject X-Tension 9 Mahoń Bez Wkładki | 161 827 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Pro-Ject Xtension 9:
- Опорний підшипник керамічний
- Допустима вага картриджа: 4 – 14 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →