Програвач вінілу Pro-Ject X2
Відео 28Фото 7 |
Pro-Ject X2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject X2
Усі ціни 57 →Вініловий програвач Pro-Ject X2 B Quintet Red Piano Black 9120122293317 | 74 820 грн. |
Pro-Ject X2 2M-Silver Piano Black офіційна гарантія | 57 699 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject X2 | 53 464 грн. |
Pro-Ject X2 | 53 464 грн. |
Pro-Ject X2 B Quintet Red Piano Black | 74 820 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →