Корм для кішок Pro Plan Original Adult Chicken 14 kg
Фото 13 |
Pro Plan Original Adult Chicken 14 kg |
|
Корм поєднує основні поживні речовини, включаючи вітаміни A, C і E, а також жирні кислоти омега-3 і омега-6, і натуральний пребіотик.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Original Adult Chicken 14 kg
Усі ціни 6 →Сухий корм для дорослих котів Pro Plan Adult 1+ Renal Plus з куркою 14кг ( | 3 114 грн. |
Сухий корм для дорослих котів Pro Plan Adult 1+ Renal Plus з куркою 14кг ( | 3 114 грн. |
Сухий корм для дорослих котів Pro Plan Adult 1+ Renal Plus з куркою 14кг 7 | 3 114 грн. |
Сухий корм для дорослих котів Purina Pro Plan Adult 1+ Renal Plus з куркою | 3 638 грн. |
Сухий корм для кішок Purina Pro Plan Adult Renal Plus з куркою 14 кг (7613 | 3 980 грн. |
Сухий корм Purina Pro Plan Veterinary Diets Original для котів з куркою 14 | 3 507 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →