Тостер Profi Cook PC-TA 1252
Відео 1Фото 13 |
Profi Cook PC-TA 1252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-TA 1252
Усі ціни 8 →Тостер ProfiCook PC-TA 1252 | 3 078 грн. |
Тостер Proficook PC-TА 1252 | 3 599 грн. |
Тостер PROFI COOK PC-TА 1252 | 2 949 грн. |
Тостер PROFI COOK PC-TА 1252 | 2 949 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →