Блендер Profi Cook PC-UM 1195
Фото 6 |
Profi Cook PC-UM 1195 2020 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-UM 1195
Усі ціни 14 →Блендер Proficook PC-UM 1195 Red | 3 039 грн. |
Блендер стаціонарний PROFI COOK PC-UM 1195 Red | 2 179 грн. |
Блендер стаціонарний ProfiCook PC-UM 1195 Red PCUM1195R | 2 489 грн. |
Блендер стаціонарний PROFI COOK PC-UM 1195 Red | 2 179 грн. |
Блендер стаціонарний PROFI COOK PC-UM 1195 Red | 2 179 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →