Дитячий велосипед Profi Infinity 16
Фото 4 |
Profi Infinity 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Infinity 16
Велосипед дитячий PROF1 16д LMG16201/LMG16203 чорний, рожевий | 4 840 грн. |
Велосипед дитячий Profi Infinity LMG16201 16 дюймів чорний | 5 491 грн. |
Дитячий двоколісний магнієвий велосипед WLN1646G-3 Infinity 16 дюймів | 5 631 грн. |
Дитячий велосипед для хлопчика PROFI LMG16201 Infinity 16 дюймів | 4 699 грн. |
Модификації Profi Infinity 16
Ціни на Profi Infinity 16 |
---|---|---|---|---|
Profi Infinity 14 | від 3 748 грн. | 18 пропозицій | ||
Profi Infinity 16 | від 4 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Profi Infinity 18 | від 4 354 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →