Дитячий велосипед Profi Prime MB 16
![]() |
Profi Prime MB 16 |
|
Велофонарик-мигалка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Prime MB 16
Усі ціни 75 →Велосипед дитячий Profi Prime 16 дюймів червоний (MB 16011) | 2 904 грн. |
Дитячий двоколісний велосипед Prof1 Trike Prime MB 16011-1 Червоний | 3 183 грн. | ![]() |
| 4 199 грн. |
Велосипед дитячий Profi Prime 16 дюймів червоний (MB 16011-1) | 3 631 грн. |
Дитячий велосипед Profi Prime 16 дюймів, синій (MB 16012-1) | 3 456 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Profi Prime MB 16
| Ціни на Profi Prime MB 16 |
|---|---|---|---|---|
| Profi Prime MB 14 | від 2 889 грн. | 29 пропозицій | ||
| Profi Prime MB 16 | від 2 578 грн. | 79 пропозицій | ||
| Profi Prime MB 18 | від 3 126 грн. | 62 пропозиції | ||
| Profi Prime MB 20 | від 3 297 грн. | 20 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →