Дитячий велосипед Profi Star 14
Відео 1Фото 4 |
Profi Star 14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Star 14
Усі ціни 13 →Велосипед детский 14" Profi Star Бело-малиновый (Y1494) | 3 275 грн. |
Дитячий двоколісний велосипед Profi Trike Star Y1494 Біло-малиновий | 2 884 грн. |
Велосипед дитячий PROF1 14д Y1491/Y1492/Y1494 рожевий, малиновий, білий | 3 496 грн. |
Велосипед дитячий PROF1 Y1494 14 дюймів, рожевий (190415) | 4 499 грн. |
Велосипед дитячий PROF1 14д. Y1492-1 | 3 656 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →