Пила PROMA PPS-250HPA (25025003)
PROMA PPS-250HPA 2680 мм3160 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROMA PPS-250HPA
Ленточная пила по металу Proma PPS-250HPA 25025003 | 246 509 грн. |
Proma Specjal PPS-250HPA C 25025002 | 297 600 грн. |
Proma Specjal PPS-250HPA C 25025002 | 305 040 грн. |
Відеоогляди
Модификації PROMA PPS-250HPA
Ціни на PROMA PPS-250HPA |
---|---|---|---|---|
PROMA PPS-250HPA | від 246 509 грн. | 5 пропозицій | ||
PROMA PPS-270HP | від 247 799 грн. | 1 пропозиція |