Пила FDB Maschinen SG 380 (827701)
Відео 1Фото 9 |
FDB Maschinen SG 380 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen SG 380
Усі ціни 7 →Стрічково-пилковий верстат FDB Maschinen SG-380 827701 | 296 970 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 380 827701 | 279 000 грн. |
Ленточная пила по металлу FDB Maschinen SG 380 827701 | 297 000 грн. |
Стрічковопильний верстат FDB Maschinen SG 380 (3 кВт) (827701) 827701 | 297 000 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 380 | 296 944 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 380 | 296 949 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 380 | 296 954 грн. |
Відеоогляди