USB-хаб Promate LiteHub-4
Фото 9 |
Promate LiteHub-4 |
|
USB-A конектор / перехідник в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promate LiteHub-4
Усі ціни 10 →Promate 4-in-1 Multi-Port USB-C Data Hub Blue (litehub-4.blue) litehub-4.b | 529 грн. |
Promate Litehub-4 Blue Litehub-4Blue | 499 грн. |
USB-С Promate LiteHub-4 3xUSB 2.0 + USB 3.0 Blue (litehub-4.blue) | 499 грн. |
Promate 4-in-1 Multi-Port USB-C Data Hub Black (litehub-4.black) litehub-4 | 529 грн. |
Promate Litehub-4 Black Litehub-4Black | 499 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →