Насадка для зубної щітки PROORAL 2961
![]() |
PROORAL 2961 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROORAL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROORAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROORAL 2961
prooral 2961 стандартні щітки для звукової зубної щітки prooral T09 | 365 грн. |
| 490 грн. |
prooral 2922 щітки для глибокого очищення для звукової зубної щітки prooral T09 | 365 грн. |
Дорожній футляр prooral 2976 для звукової зубної щітки prooral T09 | 365 грн. |
| 490 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →