Насадка для зубної щітки Oral-B 3D White EB 18-2
Oral-B 3D White EB 18-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B 3D White EB 18-2
Насадки для зубних щіток Oral-B 3D White EB 18-2 | 149 грн. |
Насадка для зубной щетки Oral-B EB 18-2 3D White | 499 грн. |
Набір насадок BRAUN для ORAL-B 3D White 2 шт (80347430) | 649 грн. |
Відеоогляди
Модификації Oral-B 3D White EB 18-2
Ціни на Oral-B 3D White EB 18-2 |
---|---|---|---|---|
Oral-B 3D White EB 18-1 | від 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B 3D White EB 18-2 | від 149 грн. | 3 пропозиції | ||
Oral-B 3D White EB 18-3 | від 449 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →