Смартгодинник
Proove Infinity
Фото 9 |
Proove Infinity
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Infinity
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Infinity
Усі ціни 25 →Смарт-годинник Proove Infinity (51266) Срібний | 2 199 грн. |
Смарт-годинник Proove Infinity Black | 2 199 грн. |
Смарт-часы Proove Infinity Black | 2 199 грн. |
Смарт-годинник Proove Infinity (silver) | 2 199 грн. |
Смарт-часы Proove Infinity Silver 6900111428943 | 1 447 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →