Смартгодинник
Proove Quantum
Фото 9 |
Proove Quantum
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Quantum
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Quantum
Усі ціни 24 →Смарт-годинник Proove Quantum (51265) Срібний | 2 199 грн. |
Смарт-годинник Proove Quantum Black | 2 199 грн. |
Смарт-часы Proove Quantum Black | 2 199 грн. |
Смарт-годинник Proove Quantum (black) | 2 199 грн. |
Смарт-часы Proove Quantum Silver 2963190747224 | 1 427 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →