Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Санки   /   Prosperplast

Санки Prosperplast Topo

Фото - Санки Prosperplast Topo
Фото 4
Prosperplast Topo
Колір
Тип
санки
Оснащення
буксирний шнур
змотування шнура
ремінь безпеки
Максимальне навантаження
50 кг
Матеріал корпуса
пластик
Габарити (ДхШхВ)
72x37x32 см
Вага
0.9 кг
Офіційний сайт
prosperplast.pl
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prosperplast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prosperplast.

Купити Prosperplast Topo

Усі ціни 7 →

Санки Prosperplast Topo зі спинкою сині (5905197481937)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
999 грн.

Санки Prosperplast Topo, синій (5905197481937) 5905197481937

+ 37 балів ITbox, Тип - льодянка, рекомендований вік - від 1.5 років, кількість місць - 1, Матеріал - пластик, максимальне на... щевантаження - 50 кг, оснащення - буксирувальний трос, ремінь безпеки, вага - 0.88 кг, синій
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
996 грн.

Санки Prosperplast Topo, синій (5905197481937) 5905197481937

Тип - льодянка, рекомендований вік - від 1.5 років, кількість місць - 1, Матеріал - пластик, максимальне навантаження - 50 кг... ще, оснащення - буксирувальний трос, ремінь безпеки, вага - 0.88 кг, синій
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Санки дитячі Topo Prosperplast 5905197481944 зі спинкою, зелений колір

Маркетплейс: MAUDAU  GT Store З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 099 грн.

Санки дитячі Topo Prosperplast 5905197481944 зі спинкою, зелений колір

Маркетплейс: Rozetka.ua  МАЙРОНИ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 154 грн.

Санки Prosperplast Topo зі спинкою зелені (5905197481944)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Санки дитячі Topo Prosperplast 5905197481937 зі спинкою, синій колір

Маркетплейс: Rozetka.ua  Igrussimos З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Prosperplast Topo

Почекати як здешевіють
10 грудня 2023
Є сумніви у необхідності ременів. Нижній (середній) - не зйомний.
Також висока спинка у новинці, можливо, не є суттєвою перевагою серед інших пластикових санчат, щоб сплачувати дорожче за модель 2023 року.
Вирішувати Покупцеві, подолавши сумніви після перегляду розпаковки та знайомства з описом до неї: https://youtu.be/YU-GpHG67Q0
Спинка
ціна
V Aкористуюся Prosperplast Topo менше місяця
Додати відгук