Каталог   /   Детские товары и игрушки   /   Активный отдых и улица   /   Санки   /   Prosperplast

Санки Prosperplast Topo

Фото - Санки Prosperplast Topo
Фото 4
Prosperplast Topo
Цвет
Тип
санки
Оснащение
буксирный шнур
сматывание шнура
ремень безопасности
Максимальная нагрузка
50 кг
Материал корпуса
пластик
Габариты (ДхШхВ)
72x37x32 см
Вес
0.9 кг
Официальный сайт
prosperplast.pl
Дата добавления на E-Katalog
декабрь 2023
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Prosperplast 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Prosperplast.

Купить Prosperplast Topo

Все цены 7 →

Санки Prosperplast Topo зі спинкою сині (5905197481937)

One-click.com.uaС нами 4 года
(Днепр)
Пожаловаться
999 грн.

Санки Prosperplast Topo, синій (5905197481937) 5905197481937

+ 37 балів ITbox, Тип - льодянка, рекомендований вік - від 1.5 років, кількість місць - 1, Матеріал - пластик, максимальне на... ещевантаження - 50 кг, оснащення - буксирувальний трос, ремінь безпеки, вага - 0.88 кг, синій
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
996 грн.

Санки Prosperplast Topo, синій (5905197481937) 5905197481937

Тип - льодянка, рекомендований вік - від 1.5 років, кількість місць - 1, Матеріал - пластик, максимальне навантаження - 50 кг... еще, оснащення - буксирувальний трос, ремінь безпеки, вага - 0.88 кг, синій
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

Санки дитячі Topo Prosperplast 5905197481944 зі спинкою, зелений колір

Маркетплейс: MAUDAU  GT Store С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
1 099 грн.

Санки дитячі Topo Prosperplast 5905197481944 зі спинкою, зелений колір

Маркетплейс: Rozetka.ua  МАЙРОНИ С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 154 грн.

Санки Prosperplast Topo зі спинкою зелені (5905197481944)

One-click.com.uaС нами 4 года
(Днепр)
Пожаловаться

Санки дитячі Topo Prosperplast 5905197481937 зі спинкою, синій колір

Маркетплейс: Rozetka.ua  Igrussimos С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться

Динамика цен на Prosperplast Topo

Почекати як здешевіють
10 декабря 2023
Є сумніви у необхідності ременів. Нижній (середній) - не зйомний.
Також висока спинка у новинці, можливо, не є суттєвою перевагою серед інших пластикових санчат, щоб сплачувати дорожче за модель 2023 року.
Вирішувати Покупцеві, подолавши сумніви після перегляду розпаковки та знайомства з описом до неї: https://youtu.be/YU-GpHG67Q0
Спинка
ціна
V Aпользуюсь Prosperplast Topo менее месяца
Добавить отзыв