Лещата PROXXON PRIMUS 100 75 мм / губки 100 мм
Фото 5 |
PROXXON PRIMUS 100 65 мм / губки 75 мм75 мм / губки 100 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON PRIMUS 100 75 мм / губки 100 мм
Усі ціни 7 →Високоточна струбцина PRIMUS 100 Proxxon 20402 | 3 327 грн. |
Високоточні струбцини PRIMUS 100 Proxxon 20402 | 3 327 грн. |
Високоточні струбцини PRIMUS 100 Proxxon (20402) 20402 | 3 327 грн. |
Лещата PROXXON PRIMUS 100 | 3 637 грн. |
Лещата PROXXON PRIMUS 100 | 3 642 грн. |
Лещата верстатні PROXXON PRIMUS100 (20402) | 3 705 грн. |
Лещата PROXXON PRIMUS 100 | 3 647 грн. |
Модификації PROXXON PRIMUS 100
Ціни на PROXXON PRIMUS 100 |
---|---|---|---|---|
PROXXON PRIMUS 75 65 мм / губки 75 мм | від 2 469 грн. | 7 пропозицій | ||
PROXXON PRIMUS 100 75 мм / губки 100 мм | від 3 327 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →